Co je malé, to je milé


Nuže, toto něco malého se může vyskytnout naprosto kdekoli. Vždyť to přece známe. Například mikrometr, mikroflóra, mikroslon a tak podobně. Co? Že slovo mikroslon je blbina, že něco takového neexistuje? Tak to byste se podivili, znám jednoho člověka, který umí čarovat a z normálního velkého slona udělal mikroslona Fakticky, nelžu. Neviděl jsem to sice přímo na vlastní tyto, koukadla, ale když mi to říkal on…

Kouzelníci vůbec dokážou věci. Jeden nechal dokonce zmizet Eifelovku a pak ještě vagón plný lidí. Je však vrcholně zajímavé, že když mu pak jeden milionář nabízel velkou sumu, aby nechal zmizet jeho tchyni, kouzelník to nedokázal. To ten můj známý by si jistě ten milion vzal. Nebo dva, už nevím, kolik bylo nabízeno.

kouzelník

Možná se domníváte, že nyní začnu psát o mikrokouzelnících. Nezačnu, i když se jich článek týkat bude. Každý kouzelník s nimi musí spolupracovat a právě nejvíce při mikromagii. Pokud si s nimi netyká a nedává jim svačinu, má problém. Protože jak jinak vysvětlíte, co dokáže mikromagie? Aha? A jste v loji, vidíte to. Jak se může třeba něco přemístit, tak, aniž to vidíte? No, tak vidíte. Vlastně nééé, nevidíte. Ale vidíte, jak jsem se do ho zamotal.

trik s kartami

Mikromagie je, řekl bych, samostatný obor kouzelnictví. Ti mají můj neskonalý obdiv, protože mají přímo obrovskou trpělivost a já nesmím prozradit proč. To se nedělá. Já však vím moc dobře oč jde, neboť i já jsem kdysi drobátko kouzlil, sice jen tak pro radost, amatérsky, ale kouzlil. Když jsem měl povýšit a přejít na dráhu profesionála a viděl jsem, co vše je potřeba, tak jsem to raději vzdal hned na začátku. Na ty jisté věci bych prostě nervy neměl.

Pokud byste chtěli vidět mikromagii na vlastní oči, tak vám mohu předat kontakt na kouzelníka, který se ocitne přímo u vás, když jej požádáte. A to uděláte na webu, na který se dostanete kliknutím na odkaz zde.