To je tedy vychytávka

Vzpomeňte si na to, jak po celodenní práci přijdete domů a hned mezi dveřmi Vám Vaše dítko nahlásí nehodu se zipem na batohu. Jo, dej batoh na hromadu, která je určena k zašívání, odvětíte dost otráveně! Otrávená jste proto, že víte, co Vás čeká.

Párání rozbitého zdrhovadla na pevné látce, vyhledání stejného, abyste jej mohla nastehovat a posléze prošít speciální jehlou a úpravou modulu u šicího stroje. Prostě protivná práce! Dokonce laškujete i s myšlenkou, že raději koupíte batoh nový. Jenže když je ten starý tak zachovalý! Ach jo. Kdy se do toho pustíte?
Neklesejte na mysli a použijte suchý zip!

Víte, kolik práce Vám odpadne při spravování toho prokletého batohu? Zůstane Vám jen párání a možná stehování. Ale věřte, že dítko bude nadšené!

Určitě budete mít i další nápady

Výroba suchého zipu byla inspirována přírodou. Respektive rostlinou, která se chytí na Vaše oblečení a už se nepustí! To je vlastně jeho podstata.

Vaše dítko bude mít radost právě proto, že
1. manipulace s ním je daleko jednodušší, než s obyčejným zipem,
2. může pršet, mrznout, a přesto bude stále funkční.

Vy ale díky vlastnostem takového úchytu přijdete určitě na další využití! Je to přece tak jednoduché. Jedno trhnutí a je odděleno. Jedno připlácnutí a je přichyceno! To je přece geniální! A výměna je také tak jednoduchá!
Až budete přemýšlet nad tím, kam jej všude umístíte ve své domácnosti, mějte na paměti, že jej lze také jen přilepit. Nemusíte jej pouze přišívat!
Už Vás něco napadlo? Jestli ne, zopakujme si vlastnosti suchého zipu:

· jednoduchá manipulace
· rychlá manipulace
· cenová dostupnost
· nízká hmotnost
· bez citlivosti na vodu.

Tak nyní už Vám v hlavě běží možnosti využití, jako film, viďte?