Konečně můžete najít zubaře

Ze všech stran slyšíme, že najít kvalitního dentistu je docela nadlidský úkol. Zubařů je málo, a když už nějakého najdete, většinou vás nevezme, protože má plno. S takovým přístupem se setkala jistě řada z vás. Člověk by řekl, že v našem hlavním městě to bude jinak, protože je tu více lidí a tudíž i více možností. Bohužel opak je pravdou, a tento problém řeší řada lidí i v Praze. Patříte mezi ty, kteří marně hledají svého zubaře? Stomatologie Praha je tu pro vás, my vás určitě neodmítneme. Dveře naší ordinace jsou zatím otevřené všem stávajícím i novým pacientům.

zubní lékařka

Svoje zuby nemá v pořádku velká část populace, a to jak dospělí, tak i děti. Kromě pravidelného čistění a vyloučení nezdravých potravin z jídelníčku je třeba pravidelně docházet k zubaři. Velmi důležité jsou preventivní prohlídky, které jsou pro řadu lidí problémem, a zubaře vyhledají až s akutním problémem. Začněte se o svoje zuby starat dřív, než o ně přijdete.

S čím vám pomůžeme?
Chirurgie – nabízíme zubní implantáty, extrakce a další chirurgické zákroky.
Estetika – fazety, rekonstrukce zubů a bělení. Kdo chce mít zářivě bílý americký úsměv, je u nás správně.
Terapeutická stomatologie – vyčistíme vám kanálky a zbavíme vás kazů.
Součástí naší nabídky je dentální hygiena, kterou by měl každý absolvovat aspoň jednou za půl roku.

zubařský zákrok

Najdete nás v Mělníku, Vršovicích a Horních Počaplech. U každého pracoviště najdete na našem webu i jednotlivé ceníky a možnost se objednat ke konkrétnímu úkonu.

Nebojte se zase naplno smát. U nás budete v nejlepší péči dvou lékařů s mnohaletými zkušenostmi a dentální hygienistky. Všichni mají dostatek praxe pro výkon zubních zákroků, nemusíte se tedy bát svěřit se do jejich péče. Objednejte se co nejdříve, a začněte léčit svoje zuby co nejdřív. Každé další odkládání léčby znamená zhoršení problému a tím i vyšší finanční zátěž.