Rezervační systém zlepší fungování vaší posilovny

Dnešní doba plná technologií už si žádá více než jen příjemnou atmosféru v posilovně. Abyste si své klienty udrželi a případně ještě nabrali nové, musíte jim nabídnout něco navíc. Různých sportovišť a fitness center je v každém větším městě hned několik, je tedy třeba se něčím odlišit.

jóga

Co vám může hodně pomoci je kvalitní a uživatelsky přívětivý rezervační systém. Když bude pro vaše klienty snadné se zaregistrovat a vybrat si přesně tu lekci, jakou chtějí, budou spokojení. A spokojení zákazníci budou vaše fitness centrum doporučovat dále svým přátelům a známým.

Spolehlivý rezervační systém se spoustou užitečných funkcí se bude hodit pro každé sportoviště. Rezervační systém je příjemný nejen pro zákazníky, ale i pro zaměstnance. Své zaměstnance totiž můžete rozdělit až do pěti různých kategorií přihlášení. Podle jejich pozice uvidí v systému přesně to, co ke své práci potřebují. Účetní bude mít přístup k tržbám, instruktor zase k počtu přihlášených klientů na jednotlivé lekce a tak podobně. V tomto systému také jasně uvidíte, kdo kterou lekci vede, v kolik přesně lekce začíná a další podrobnosti.

posilování

I své klienty si můžete snadno rozdělit do různých kategorií. Například studentům či důchodcům můžete poskytovat speciální slevy. Jednoduše si tak uděláte pořádek v tom, kdo vaši posilovnu navštěvuje. Podle přehledných statistik navíc uvidíte, jakých klientů máte nejvíce a na jakou cílovou skupiny byste se s novými službami měli zaměřit. Pro uživatele je velmi jednoduché se do systému přihlásit, protože k tomu mohou využít i jejich Facebookový účet.

Systém vám navíc ušetří spoustu práce s administrativou. V případě zrušené lekce všem přihlášeným rozešle automatickou informační SMS zprávu a vrátí jim zpátky již zaplacené peníze. Také si můžete nastavit různé automatické rozesílání emailů a SMS zpráv podle vaší potřeby. Zprávy je možné rozesílat samozřejmě i manuálně.