Nebankovní hypotéky

Americká nebankovní hypotéka je název pro podnikatelský úvěr. Jedná se o finance, které mohou být poskytnuty firmám, podnikatelům a OSVČ. Finance se používají pro účely podnikání.

drahé mince

Narazit na tento podnikatelský úvěr můžete také pod názvy:

Hypotéka bez registrů – finanční produkt, který je velmi výhodný. U tohoto typu financování, můžete splácet až na dobu 30 let. Zároveň se nenahlíží do registrů, což vyplývá již z názvu. Hypotéka bez registru je hypotéka, u které nás registry zkrátka nezajímají a nebereme je v úvahu. Proto nám nevadí, když máte záznam v nebankovním nebo bankovním registru dlužníků.

Hypotéka bez doložení příjmů – další velice výhodný produkt, který můžete splácet až 30 let. Zde není potřeba dokládat daňová přiznání. Nemusíte tedy prokazovat daňové příjmy, což je další velkou výhodou, protože naopak v bankách, byste museli dokazovat výši příjmu za každých okolností naprosto vždy.

malá peněženka

Dále poskytujeme také půjčky se zástavou nemovitosti, kdy zařídíme rychlé schválení do 24 hodin. Peníze můžete mít do druhého dne. Výhodný systém pro všechny podnikatele, kteří potřebují urgentně finanční injekci a nemají čas čekat dlouhé měsíce na to, až jim bude půjčka někde schválena.

Další výhody:

  1. Zajistíme velmi nízké splátky, podobné těm v bankách.
  2. Úvěr můžete doplatit kdykoliv a to zdarma.
  3. Úroková sazba je pevná, nemění se. Po celou dobu splácení bude jednotná.
  4. Doba splácení může být až 30 let.

Úroková sazba vždy výhodně

  • V případě, že máte záznam v registru, ať už bankovním nebo nebankovním, poskytneme vám úrokovou sazbu od 7% p.a.
  • Pokud však záznam nemáte, zajistíme vám úrokovou sazbu již od 4% p.a. To platí i v případě, že máte nějaký drobný záznam. Lze to vyřešit také spolužadatelem, abyste dostali lepší úrokovou sazbu (dočasně).

praktická vizualizace

Finance na všechny druhy nemovitostí
Jako záruku budete poskytovat nemovitost, kterou dáte do zástavy jako u každé běžné hypotéky. V tomto případě může jít o pozemek, dům, byt, komerční byt, chatu, chalupu, hotel, restauraci, činžovní dům, komerční nemovitost, výrobní areál nebo o další různé objekty.