Záznamy dlužníků

Americká hypotéka bez registru je finanční produkt vhodný pro podnikatele. Úvěr si mohou sjednat podnikatelé, osvč a firmy. Každý, kdo má založené podnikání, může požádat o tento typ úvěru. Zde se však nejedná o to, že bychom nenahlíželi do seznamu dlužníků. Spíše záznam tolerujeme.
· Jistě vám teď v hlavě vyvstala otázka, proč se vlastně do seznamu dlužníků díváme, když nám záznamy vlastně nevadí a tolerujeme je? Na tuto otázku vám nyní dáváme odpověď. V tomto seznamu dlužníků se také zjišťuje, zda nejste předlužení. To si musí každý poskytovatel úvěru zjistit. Musíte být schopni splácet.
lepítka na monitoru.jpg
Díky nahlédnutí do seznamu dlužníků vám také můžeme pomoci. Můžete získat ještě lepší úrokovou sazbu, pokud zjistíme, že nemáte žádný záznam, nebo že jde pouze o nějakou drobnost. V tom případě vám budeme moci zajistit velice výhodnou úrokovou sazbu a to již od 3% p.a. v opačném případě by vás totiž čekal běžný úrok, ten se dává klientům, kteří mají běžně záznamy v registrech, a to je od 6% p.a.

Podmínky úvěru

Aneb co můžete získat?
1. Až 70% z hodnoty nemovitosti. Zajistíme profesionální odhad, který zaplatíme. Výši částky uhradíme za vás.
2. Doba splácení až na dlouhých 30 let.
3. Nízká splátka.
4. Garance nízkého úroku.
5. Chceme pouze nutné podklady, žádné zbytečné papírování.
6. Tolerujeme i nízké daňové přiznání.
7. Úvěr můžete dostat i v případě, že máte exekuce.
malá peněženka.jpg

V případě těchto úvěrů nechceme, aby se naši klienti dostávali do ještě větších dluhových pastí, a proto se díváme do seznamu dlužníků a nacházíme zde různé informace. Neplatíte žádné poplatky předem, a proto si dopředu nemusíte dělat žádné starosti. Vždy se dá něco dělat. Vyzkoušejte nebankovní hypotéku a uvidíte, jestli i vás potěšíme a stanete se dalšími našimi spokojenými klienty.
Získáte garanci nízkých splátek. Snažíme se pro své klienty zajistit vždy optimální financování, a proto i úrokové sazby jsou velice nízké.