Konečně jste našli!

Pokud jste dlouho hledali, báli se, že naletíte, prověřovali si reference na internetu, nebo u známých, tak už nemusíte! Konečně někdo, kdo vám klidně hned teď nabídne americkou hypotéku nebankovní za ideálních podmínek! Když říkáme ideálních, tak ideálních! Tak například proč vám nechtějí v bance vyhovět? U většiny klientů je scénář stejný. Nemají doložitelný příjem, mají záznam v registru dlužníků, mají exekuci. V tom případě jste pro bankovní sektor absolutně nepoužitelný klient. Propadat panice, na to je vždy dost času.
hypotéka bez lustrací a prověřování
Dnes chceme představit profesionální společnost, na trhu finančnictví pohybující se řadu let! Výhody vysoké, zátěž po všech stránkách minimální. Na začátku všemu předchází osobní pohovor s klientem. Zjistíme jeho požadavky, zajímáme se o jeho problémy a společně hledáme řešení, jak z toho ven. Finance pak na vašem účtu mohou přistát v řádech několika dnů. Pokud vám opravdu hoří termíny, můžeme dohodnout i expresní čerpání. Vidíte sami, že pružně reagujeme na aktuální potřeby a požadavky klienta. Jako jasná záruka solidnosti a spolehlivosti je fakt, že předem nevybíráme žádné nesmyslné poplatky, za zprostředkování jakýchkoli služeb.
finance na nákupy
Všechny hypotéky jsou se zástavou nemovitosti. Ručit můžete jak družstevním bytem, tak bytem městským. Můžete dát do zástavy i dům, či chatu, nebo chalupu. Samozřejmě, že v případě podnikatelských osob i dílny, provozovny, nebo výrobní haly. Vždy se nechá dohodnout, vždy můžeme najít východisko ze svízelné situace. Co pro urychlení procesu udělat? Nic složitého, pouze vyplnit jednoduchý poptávkový online formulář, přiložit pár fotografií nemovitosti a to je vše. Naši specialisté vás obratem zkontaktují a dohodnou vše potřebné. Máme řešení pro všechny klienty bez ohledu na fakt doložitelnosti příjmu, čistých registrů, nebo věku. Vždy se najde možnost a šance, jak dát všem zelenou!