Nejen na sv. Valentýna

Patříte k těm, kdo se těší a slaví svátek sv. Valentýna? Ano je to svátek hlavně pro mladé a zamilované, ale proč si neudělat hezký den i ve vyšším věku. Den můžete začít příjemnou snídaní do postele pro svou milovanou, pokud tedy nespěcháte ráno do práce. V tom případě se dá vše zachránit odpoledne. Kytička a bonboniéra jistě potěší každou ženu a pro muže jistě také vymyslíte nějakou pozornost. Pokračovat můžete valentýnskou večeří, můžete si zarezervovat místo v oblíbené restauraci nebo se můžete předvést a uvařit něco překvapivého sami doma. Celý den a večer spěje k tomu, co k lásce patří, k milování.

láska

A tady bohužel může dojít u starších párů k problémům. I když si možná říkáte, že starší páry už nemají být z čeho nervózní, opak může být pravdou. Starší muž může mít pocit, že se od něho něco očekává a pokud už předtím někdy měl problémy s erekcí, může být na další marný pokus zaděláno. Není proto od věci se na večerní radovánky připravit předem a objednat si generickou viagru. Není to ona modrá pilulka, pro kterou byste si museli zajít k lékaři a ten by vám ji předepsal až po pár vyšetřeních, ale generická viagra je volně dostupná a složením se pravé viagře téměř rovná. Jak jistě víte, psychika má velký vliv v tzv. placebo efektu, takže pokud si vezmete pilulku, úspěch bude díky složení pilulky plus díky vaší psychické pohodě zaručen a vy prožijete kouzelný večer.

láska

Svátek sv. Valentýna je jednou za rok, ale vzájemnou náklonost či lásku si můžete vyznávat po celý rok. Vztah je třeba udržovat a nenechat jej vyhasnout. Maličkosti a drobné pozornosti vždy potěší a přece chcete tomu druhému dělat radost. Nemusíte kupovat drahé šperky, stačí kytička natrhaná na louce nebo čokoládová tyčinka pro vašeho partnera. Něco, čím toho druhého překvapíme a dáme mu najevo naši lásku. Nejen jednou za rok.