Notebook Dell Vostro 3559 – pro práci z domova

V posledních pár letech se stále více rozšiřuje pro zaměstnance možnost, pracovat z domova. Tato forma práce je výhodná jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Na tento nový trend zareagovali i výrobci notebooků. Zaměstnanci totiž pro práci z domova používají stále náročnější programy a ty kladou stále větší nároky na techniku a její výkon. Proto se specializované firmy pustily do vývoje a výroby nových notebooků, které splní i ty nejnáročnější podmínky, budou výkonné jak doma tak i na cestách a přichází se specializovanými pracovními notebooky.
odpočinek s laptopem
· Pracovní notebooky se od klasických přenosných počítačů odlišují především svým zaměřením na vysoký výkon, snadné přenášení a manipulaci a většinou na ně výrobci poskytují i nestandardní víceletý servis.

· Konkrétně u tohoto pracovního notebooku Dell Vostro 3559 výrobci poskytují speciální tříletý servis tzv. Next Business Day. Tento druh servisu představuje opravu do druhého dne a navíc oprava probíhá specializovaným odborníkem u Vás doma nebo v kanceláři.

· Vysoký výkon, který tyto pracovní notebooky potřebují ke své činnosti, zajišťuje silný procesor Intel Core i5-6200U.

· Vysoký výkon podpoří rychlý SSHD disk s kapacitou 500+8 GB, a to vše umocňuje baterie, která má výdrž při zatížení až 8 hodin.

· Do výbavy tohoto pracovního notebooku se také počítalo s operačním systémem Windows 10 Pro, který zajišťuje široké možnosti využití a navíc velmi potřebné pokročilé funkce.
pohoda s notebookem
· Notebook Dell Vostro 3559 není jen nadupaný zevnitř, ale nemusí se ani stydět za svůj elegantní a moderní vzhled.

· Na jeho přenášení a manipulaci je k dispozici i brašna, ušitá přímo na tento model.

Pokud tedy uvažujete o koupi pracovního notebooku, domníváme se, že tato nabídka a tip je velmi chytrý a výhodný. Za tuto cenu získáte velmi dobrý a navíc pro Vaše potřeby dokonalý výrobek.