Převoz vašich věcí odkudkoliv

Čeká vás nová životní etapa? Našli jste si novou lásku na druhém konci města, měníte práci a snazší bude bydlet blíž a nebo prostě jen chcete bydlet jinde? Na důvodu nezáleží. Záleží jen na tom, abyste měli svoje věci rychle a pohromadě na novém místě. Pokud jste z hlavního města, pomůžeme vám. Stěhování Praha Stehovani-mamut.cz je tu pro vás k dispozici jak v hlavním městě, tak i v Brně a Ostravě. Rádi vám pomůžeme vše zabalit, převést na nové místo a vyklidit stávající prostory. Máme k dispozici dostatek silných mužů, pro které není tahání krabic a těžkého nábytku žádný problém.

stěhovací auto

Nabízíme několik druhů služeb. Můžeme za vaší asistence zabalit všechny věci, které potřebujete, naskládáme je do auta a vystěhujeme zase na jiném místě. Přesně tak, jak to znáte z filmů. Další variantou je stěhování na klíč, kdy nám jen řeknete odkud a kam je třeba vše přemístit, a o všechno se postaráme my. Všechno pečlivě zabalíme do obalů, abychom zabránili poškození vašeho majetku. Následně vše převezeme, vybalíme, a uklidíme všechno, co je potřeba. Většinou je to letitý prach, který ulpěl za nábytkem, případně odrolená omítka, zkrátka všechno možné. V nabídce máme i možnost zapůjčení nákladního stěhovacího auta s řidičem. Tato služba je velmi vyhledávaná, protože spousta lidí si chce věci přestěhovat samo, ale potřebují auto a chlapa s řidičákem na náklaďák. A to my máme.

muž stěhuje krabici

Naše služby využívají i firmy, které zkrátka nemají čas na to, aby si všechno zařizovaly samy. Často jde o převoz rozměrných břemen, která není snadné přepravit. I na to jsme vybavení personálně i technicky. Před každým započetím prací přijede náš technik, který vám vypočítá cenu za vše, co je k převozu vašich věcí potřeba. Převezeme všechno i z různých měst, nejen ve městech, kde máme pobočky. Využijte pomoc, když ji potřebujete, a světe se do rukou profesionálů.