S námi bude už doprava na Vaši dovolenou zážitkem

městečko u moře, přístav

Uvědomujete si, že vlastně už cesta za Vaší vysněnou dovolenou je začátkem Vaší dovolené a měla by tedy být příjemná a pohodlná a měli byste si ji užívat? Je to přesně tak. A právě proto jsme tu pro vás my . Díky nám bude pro vás už doprava na Vaši dovolenou jedinečným a velmi příjemným zážitkem.
Neradi cestujete autobusem a ještě k tomu na velké vzdálenosti? Zdá se Vám tento způsob dopravy nepohodlný? Tak s námi zjistíte, že i cesta autobusem do Chorvatska může být velmi příjemná a může velmi rychle ubíhat. Naše nové moderní autobusy jsou vybaveny klimatizací a velmi pohodlnými ergonomicky tvarovanými křesly, která si navíc můžete nastavit do několika poloh.

U každého křesla najdete dobíjecí zásuvku pro Vaše elektronické přístroje a samozřejmě máte také přístup k WIFI. Cesta s námi Vám bud opravdu rychle ubíhat a to i díky zpestření při pouštění filmů a samozřejmě za pomocí občerstvení, které můžete v našich autobusech využít. Naše nové luxusní autobusy Vás prostě nezklamou a zajisté budete s naší dopravou velmi spokojeni a využijete nás v příštích létech opět.

barevný autobus

Každopádně naše společnost vyráží každý týden do Chorvatska a zase zpátky. V naší republice Vám plně vyjdeme vstříc ohledně nástupního místa a v cílové zemi samozřejmě stavíme ve všech známých letoviscích. Objednat si jízdenku je velmi snadné a rychlé a to za pomocí internetu. Platba může proběhnout i za pomocí karty, takže nemusíte opouštět pohodlí svého domova. Každopádně můžete využít jen jízdenky jednosměrné či jízdenky obousměrné. Je jen na Vás, jestli naši společnost využijete pouze k cestě tam nebo i zpátky.

Jenom proto, že se rozhodnete pro levnější variantu přepravy, tedy autobusem, ještě neznamená, že si takovou cestu nemůžete užít. Využijte proto naší skvělé nabídky a vydejte se společně s námi na pohodlnou cestu za mořem a sluncem.

racek, loď, západ slunce, moře