Styl bydlení dospělé ženy

Z každé malé a dospívající slečny se jednou stane zralá žena, tak jako její vkus a život se věkem vyvíjí, musí tomu tak být i u způsobu bydlení v jakém žije.
světlá pohovka

PUBERTU NECHTE ZA DVEŘMI

Už je tomu dávno a vy máte doma pořád vzpomínkové věci a předměty z vašich školních let? A cítíte se v takovém bydlení dobře? Dovolte svému pokoji také vyrůst a změnit „dětský pokoj“ ženy po třicítce, už ve znamenitý charakter dozrálé ženy. Pokud už bydlíte ve vlastním, zbavte se věcí, které vás už nijak necharakterizují, ale vám připomínají jenom hezké události. Plyšáky nejsou roztomilé v pokročilém věku, jsou a vždy budou jenom pro děti! Udělejte velkou stopku vaší „růžové“ minulosti, kde touto barvou bylo obarveno 90% věcí, co jste vlastnila. Váš byt potřebuje dospělý, vkusný a jednoduchý styl, který bude napovídat o vás, jako o ženě, že už nejste žádná malá holčička!
sladěná ložnice

MÉNĚ JE VÍCE

V jednoduchosti je krása a síla a nepopíratelně vždycky byla. Zařiďte si části vašeho bytu tak, abyste se v nich cítila dobře, ale zároveň i nepřeplácaně a organizovaně.

· Do ložnice si zvolte jemnou lehkou barvu zdi i ložního povlečení. Na postel si dejte maximálně přehoz, žádné jiné doplňky na ní mít nepotřebujete. Noční stolek, šatní skříň a jde se dál.

· Obývák volte jako společenskou místnost, ve které budete trávit hodně času s přáteli, proto ji nezaskládávejte různými druhy sošek, dekorací a lapači prachu. Sedací souprava, stolek, televize, záclona, obraz na zeď (hlavně žádné faux pas) a hezký kus květiny z vašeho obýváku udělá byt dospělé a samostatné ženy.

· Kuchyň si zařiďte co nejpraktičtěji, vybavte si ji kuchyňskými spotřebiči a náčiním, dejte si tam stůl, židle a udržujte ji vždy v čistotě. Už nejste dítě, které přinese špinavý talíř a nechá ho tam „na pospas“.

· Koupelna o vás mnoho napoví! Jako mladá holka v pubertě, jste jistě lpěla na širokou škálu kosmetiky všeho druhu, teď už jste ale žena, a dle toho se musíte i reprezentovat. Kosmetiku vytřiďte jenom na takovou, kterou používáte a skladujte ji ve skřínkách. Tento prostor nemá ukazovat na váš výběr drogerie doma, ale na vaší úpravu, proto nemějte všechny lahvičky, jen tak někde poházené.


Pokud se nechcete vzdát svých věcí, které ve vás vzbuzují vzpomínky, nemusíte to dělat. Dejte je však do krabic a uložte na místo, kde budou schované. Vaše bydlení o vás hodně napovídá a vy přece nechcete budit dojmem, že jste ještě nevyrostla.