Zelená je nesmírně módní – a to už roky!

Univerzální barva, kterou milují ženy i muži, je právě ta zelená. Mnoho lidí ji má v oblibě nejen díky své unikátní pestrosti, ale i díky tomu, že nikdy nevyjde z módy. Můžete ji nosit jako celek nebo využít barevné provedení, které bude v kombinaci s jinými výraznými barvami, ale jedno je jisté – vždy s ní zazáříte, o čem se můžete i sami přesvědčit.
klobouk a květina.jpg


Barva přírody na tématu dne


Jelikož se řadí „zelená“ mezi barvu přírody, protože v ní nalezete převážně spoustu zeleně, lidské oči jsou už automaticky na tento druh barvy vnímavější a přiklání se k ní při výběru oblečení. Nelze tedy popřít, že i přes to, že nevíme, jak se budou módní trendy pohybovat (co se barev týče), ona jediná z nich nikdy nevymizí z mysle a očí lidí.


Kombinování s ostatními


Lze ji fantasticky nakombinovat i právě s jinými druhy, které jsou taktéž hodně výrazné a samy o sobě nepotřebují nijak vylepšit. S její kombinací však dostane oblečení zcela jiný rozměr, a tak trochu se navýší i jeho dokonalost. Spojit ji můžete s odstínem fialové, která je s ní „nejlepší kamarádka“. Perfektně spolu ladí, působí pestřeji a vzájemně se doplňují. Čemu nelze nic vytknout v případě, že sáhnete po nějakém druhu oblečení, právě v těchto zvolených barvách.
dívka v šatech ve vodě.jpg

Nezaměnitelná je i s jasně žlutou a současně světlou barvou, která jí dodá šmrnc. Nemějte strach, že kvůli žluté dostatečně nevynikne. Právě v tom tkví kouzlo kombinace barev, že spolu jedna s druhou tvoří perfektní celek.

Můžete ji samozřejmě obměnit s řadou dalších barev, je jen na vás, jak moc chcete vyzdvihnout kouzlo a jedinečnost této barvy, která bude vždy na vrcholu.
bruneta v šatech.jpg


Jednou za čas díky ní vynikněte!


Možná by vás nenapadlo koupit si nějaké výrazné oblečení na společenskou událost právě v tak bohatém odstínu, jaký má zelená barva. Volbou zelených šatů na společenskou událost, kostýmů do práce nebo i svatebních šatů se zelenými doplňky, se vám může vyplatit a vzbudit v lidech jen úžas a nadšení. Věřte tomu, že budete mít nejen velkou pozornost, ale i pozitivní reakce od všech, jak vám to sluší.