Batůžek na hraní i na výlet

Procházky, výlety, cestování autem, autobusem nebo vlakem, dovolená, prázdniny u prarodičů – to si kolikrát žádá svačinu, nějakou dobrůtku nebo oblíbenou hračku. Častokrát si s sebou totiž malé děti na výlet nebo na procházku berou oblíbenou hračku, ovšem dlouho je nebaví ji jen tak nosit v ruce a pak zůstává na rodičích, aby ji nesli. Ovšem takový ruksak, ten děti jen tak nesundají, naopak se cítí důležitě a rády si do něj před cestou připravují všechno potřebné. Do takového ruksaku se jim tak vejde nejen jejich oblíbená hračka, ale také třeba pití a svačina. A děti si s ním vyhrají i doma.děti s batůžkem
Batoh krteček využije každé dítko, které rádo jezdí na výlety, chodí na procházky se svačinou nebo oblíbenou hračkou nebo i jen tak doma na hraní. Malý ruksak s motivem krtečkapotěší každého malého výletníka a cestovatele, který si rád bere takové zavazadlo na procházky, na výlety nebo na prázdniny k prarodičům. Do ruksaku, který má praktickou a ideální velikost, se snadno vejde vše potřebné pro malé cestovatele.
IDEÁLNÍ VELIKOST PRO MALÉ DĚTI
Pohodlí především. Velikost ruksaku je ideální pro malé děti a uzpůsobená tak, aby se jim dobře nosil a aby se při jeho nošení především cítili pohodlně. Je vybavený několika kapsami na zip a také dvěma postranními kapsami.rodinný výlet
OBLÍBENÝ MOTIV PRO KLUKY I HOLKY
Není snad dítko, které by nemilovalo krtečka z animované pohádky. Díky jeho vyobrazení na ruksaku se tak ruksak stává skvělým společníkem malých výletníků na cestách. Do ruksaku ideální velikosti si vaše děti mohou sbalit cokoliv, co si s sebou chtějí vzít na cesty a sbalený ruksak budou hrdě nosit na svých zádech.
Podpořte vaše malé výletníky a cestovatele a pořiďte jim krásný barevný batoh s krtečkem, aby si mohli užít výlety ještě o něco více. S novým ruksakem si cestování zkrátka zamilují.