Patrová postel pro děti i dospělé

Mezi naše oblíbené činnosti, které nejen rádi vyhledáváme, ale rovněž i nezbytně potřebujeme – patří spánek. Ten si můžeme dopřát pouze na pohodlném lůžku, které nám dopřeje mít nejen dostatek prostoru k vytvoření maximálně komfortní polohy, ale bude i z odolného materiálu, který nepodlehne opotřebení. Najít takovou postel můžete jak v řadách dětských, tak i dospělých, ale i patrových postelí Nábytek Elegance, které se fantasticky hodí do pokoje malých i dospívajících ratolestí.dětský pokojíček
Vyberte si mezi nimi jednu takovou i vy a poznejte kouzlo jejich šikovně řešeného prostoru, který šetří místo potřebné k jiným aktivitám. Patrovou postel ocení už i nejmenší děti, které představa vyvýšeného lůžka láká a rovněž nabídne dostatek soukromí i starším studentům.

Hravé a barevné

Barvy dovedou ve velké míře oživit každý dětský pokojíček. A pokud se jedná o pokoj malých ratolestí, je dobré s nimi nešetřit. Platí to i v případě nábytku, kdy do pokojíčku můžete umístit nábytek v barevném provedení dle přání vašich dětí. V naší nabídce patrových postelí nalezete několik možností, ze kterých si vyberou jak kluci, tak i holky. A pokud dětský pokoj sdílí obě pohlaví, neváhejte se zaměřit na vkusnou a neutrální barvu, jakou je tabílá.
V případě, že máte pouze jedno dítě, využijte tu možnost dopřát mu spaní ve vyšší poloze, než je to zvykem i díky šikovné variantě závěsné postele, pod kterou mu můžete umístit třeba psací stůl nebo šikovnou skříň.patrové postele

Třetí lůžko, ale i šuplíky

Výhodou těchto druhů postelí je jejich rozmanitost. Kromě dokonale vymyšlenému místu, kde si ušetříte prostor v dětském pokoji pro jiný druh nábytku, vám v okamžiku tyto postele dovedou vykouzlit i třetí spodní lůžko – třeba pro přespávání kamarádů.
Velmi praktické jsou i přídavné šuplíky, do kterých lze umístit lůžkoviny a jiné povlečení, které budete mít vždy po ruce a schované tak, aby nebylo na očích.
Pořiďte tedy vašim dětem do pokoje tento typ stylové postele a uvidíte, že sklidí úspěch nejen u malých, ale i dospívajících raubířů.