Erotická masáž aneb, když je to poprvé

Uvolníte se – orgasmus je očistný proces, je to uvolnění sexuální energie, spojené s hlubokým emocionálním prožitkem. Očistný efekt si můžete dopřát jak masturbací, tak i v kontaktu s vhodným partnerem. Prostředí erotických masáží vám umožní podobný prožitek, pokud žijete bez partnera, anebo vám partner nevyhovuje a je čas k rozchodu. Jistou možností je i partnerská erotická masáž, kdy se oba aktéři podrobí nové sexuální zkušenosti, aniž by zde probíhaly žárlivé scény a podobné negativní projevy. Partnerská masáž má vztah spíše upevnit, než jej rozbít.

ženská ňadra

Přijdete na jiné myšlenky – každý z nás potřebuje občas myšlenkově vysadit a užít si klidu a pohody, bez náporu těch, co po nás neustále něco požadují. Někdy toho máme zkrátka až nad hlavu, v rodině, ve škole, v zaměstnání, na úřadech. Erotická masáž je jistou možností, kde se vám bude někdo věnovat, abyste zapomněli na všední starosti a uvědomili si, že svět je také plný krás a krásných prožitků.

hezká dívka

Pokocháte se dívčí krásou – musíte pochopit, že erotické masáže nejsou seznamovacím rande dvou milenců, kteří po sobě touží, chtějí se blíže poznat a trávit spolu mnoho volného času. Nemůžete to vyžadovat ani po masérce, ani to ona nemůže vyžadovat po vás. Erotickou masáž v Praze můžete brát jako inspirativní prožitek, který vám umožní mít přímý kontakt s dívčí krásou, s překrásnou tělesnou schránkou. Budete vnímat krásu v celé její celistvosti a kochat se jí, asi jako obdivují fotografové nádherná přírodní panoramata a lidé umělecky založení třeba klasickou hudbu či secesní malbu.

Vyzkoušíte si i jiné techniky – někteří lidé touží po nových sexuálních zkušenostech, anebo je vzrušují praktiky, které jim jejich partner z nejrůznějších důvodů neumožní. V erotickém masérském salónu máte možnost jistého průlomu a otevření se novým obzorům. Pokud jste ještě nikdy nezkusili masáž prostaty, svůdný tanec na klíně, celotělovou masáž nebo laskání těla a penisu bosými chodidly (footjob), stačí si zvolit masérku, která se vám v tomto směru bude věnovat.