Levné odchází, kvalitní zůstává

Trička jsou v oblibě už velice dlouhou dobu. Dalo by se říci, že se bez nich neobejde žádný šatník. Od pánského, přes dětský až k dámskému. Tento druh oblečení nosí i všechny věkové skupiny. Trička jsou totiž úžasně variabilní. Nejen, že se vyrábějí v mnoha různých podobách, ale navíc se dají kombinovat téměř se vším. Můžete je nosit na procházku i na sport. Problém bývá někdy v kvalitě.

trička

 • Pokud jste si někdy byli nakoupit oblečení v nějaké levné tržnici, pak máte jistě dvě zkušenosti.

  1. Neutratili jste mnoho peněz.

   • Což vás určitě velice potěšilo.

  2. Dvakrát jste oblečení vyprali a bylo po parádě.

   • Což vás jistě příliš nepotěšilo.

Kalhoty ještě vydržely držet tvar, ale právě trička nebo mikiny najednou vypadaly, jako bychom je zdědili po nějakém mohutnějším příbuzném. Příště si raději návštěvu podobné tržnice rozmyslete a namiřte své kroky do míst, kde se nachází velkoobchod oblečení, velkosklad oblečení. Tady je kladen důraz nejen na to, jak oděvy na první pohled vypadají, ale také na to, jak jsou kvalitní. Navíc se tu vyhnete jedné nežádoucí záležitosti.

 • Nebudete nosit to, co dalších (nejméně) dvacet lidí ve vašem městě.
 • Pak to vypadá, jako by přijelo nějaké netradiční fotbalové mužstvo.

oděvy

Tričko s minulostí

Velice dobrým nápadem, jak využít potenciálu tohoto kousku oblečení, je potisk. V současnosti se objevil jeden zajímavý trend. Mladí lidé, kteří končí základní nebo střední školu, si nechávají na kvalitní trička zhotovit nějakou výšivku, která bude vzpomínkou na společně prožitá léta. U kvalitní výšivky máte jistotu, že ještě po dvaceti letech, kdy uskutečníte setkání bývalých spolužáků, bude naprosto jasné, co jste si tenkrát nechali na školní tričko zvěčnit. A můžete rozjet vodopád vzpomínek na doby, kdy žádný problém nebyl tak velký, aby se nedal zvládnout a všechno bylo teprve před vámi.