Proč lidé milují Apple?

Apple, se sídlem v kalifornii, je jednou z největších společností na světě. Do prodeje posílá rozlišnou škálu zařízení – od iPhone, iMac, iPad až po nové chytré hodinky.
 
Společnost byla založena v roce 1976 dvěma mladíky Stevem Jobsem a Steve Wozniakem. Svůj sen se snažili budovat z mála. A jejich nadšení a píle se přetavilo do podoby dnešního nadnárodního gigantu.
výrobky APPLE
 

  • Apple vyrábí výrobky, které chce

 
Tato myšlenka může být pro některé lidi nepochopitelná, ale skutečností je, že Apple vyrábí produkty, které sami obdivují. Už od začátků, kdy především Stevovédostali tuto společnost doslova z garáže, tomu tak bylo. Nikdy nenavrhovali to, co lidé žádali. Naopak, dali zákazníkům to, o čem doposud sami nevěděli, že to chtějí.
 
Přitom je však nutné podotknout, že současně neopomíjí zákaznické zkušenosti a zpětnou vazbu.
 
Byl to Steve Jobs, který rád říkal, že vydávají pouze produkty, které jsou perfektní a okouzlující.
 

  • Estetika

 
Není tajemstvím, že tento korporát vsází na elegantní a funkční design. Ten se stal spolu s nakouslým jablkem symbolem jejich výrobků.
 
Pokud již jste uživatelem, víte, jak skvělá zkušenost je, když můžete rozbalovat nový iPhone.
Návrháři tráví spoustu času navrhováním šipek, pásek, samolepek, krabic, sekundární grafiky. A to se podepisuje na celkovém výsledku. Vše zapadá tak jak má. Balení utváří i se zařízením komplet, který je jednoduše dopečený.
pracovní stanice
 

  • Synchronizace

 
Apple se také stará o to, aby se každý z jejich produktů dobře integroval z hlediska softwaru i hardwaru. Specifikace a funkce konkrétního zařízení nemusí být vhodné pro provádění mnoha úkolů – a na to pamatují prostřednictvím propojení zařízení.
 

  • Celkový dojem

 
Tato společnost dokáže zákazníkům poskytnout neuvěřitelné pocity. Je to právě vyladěnost všech detailů, která i obyčejnému konzumentovi dodá pocit výjimečnosti. Jako by bylo zařízení navrhnuto právě pro něj.