Znáte internetovou Kuki TV od Netboxu?

Aplikace umožňuje sledovat televizní pořady i zpětně, do 48 hodin, můžete je i nahrávat. Je zde k dispozici obsáhlá databáze filmových a animovaných seriálů. Musíte však počítat s tím, že seriály se přenáší přímo z televizního kanálu, tedy jsou v nich i reklamy. Ty lze ale snadno přeskočit. Pokud bychom aplikaci této internetové TV porovnávali s Netfixem, je sice méně uživatelsky komfortní (někdy chybí i některé počáteční seriálové ságy), ale je zde ke zhlédnutí největší množství českých seriálů, které jinde stěží naleznete.
dálkový ovladač
Výhodou internetové televize je sledování programů v době, kdy na to máte čas a náladu. Nejste vázáni přesným časem, kdy program (seriál) běží na televizní obrazovce. Další výhoda spočívá v tom, že si svůj oblíbený pořad promítnete na mobilním zařízení, třeba pohodlně na tabletu a chytrém telefonu.

Obsáhlá databáze českých filmů a seriálů

Program naštěstí podporuje více koncových zařízení na různých platformách a v uživatelském rozhraní si aplikace pamatuje poslední přehrávání a zaznamená jeho přesný čas. Realita je tedy taková, že např. sledujete doma v obýváku pátý díl oblíbeného seriálu Arabela z roku 1980, v polovině přehrávání si jej pozastavíte, vzápětí odcházíte do města na vlakové nádraží, za hodinu se usadíte v kupé a můžete ve sledování zbytku seriálu pokračovat. Aplikaci lze propojit ve vašem účtu s různými zařízeními, takže jej doma sledujete na velkoplošné televizi a ve vlaku si jej můžete pustit třeba v chytrém telefonu.
foto z filmu
Aplikační rozhraní má také k dispozici svou vlastní databázi filmů, které fungují jako videopůjčovna. Kuki spolupracuje s firmou Banaxi a ta umožňuje online sledovat stovky filmů. Jsou tu k dispozici i české filmy, např. velmi vyhledávaný Anděl Páně II. Kvalita filmů je nesporná, všechny jsou k vidění v HD a nejnovější filmy pochopitelně ve Full HD kvalitě.
Program Kuki TV vychází měsíčně na 200 korun v základním provedení, tam máte k dispozici celkem 30 programů. Můžete si předplatit i dražší službu s celkem 60 programy a dokoupit lze i podporu pro více zařízení, prémiové kanály Cinemax a HBO. Program pracuje ve špičkovém módu zejména v prostředí Android TV.