Nákup E-cigarety

Je to vlastně elektronické zařízení, které vzniklo v roce 2006 v Číně. Je to vhodná náhrada normální cigarety, jelikož se uvnitř tvoří pára, která neobsahuje škodliviny, které vznikají spalováním obyčejné cigarety.
Tuto cigaretu tvoří 4 části: nabíječku s příslušenstvím, baterii, náplň a žhavící část.
e-cigareta kolekce
Baterie je důležitá kvůli své kapacitě. Tuto baterii volte podle toho, kolik normálních cigaret vykouříte denně:
·         650 mAh – cca 5 cigaret
·         Do 1500 mAh – 10 cigaret denně
·         Do 2000 mAh – 20cigaret denně
·         Pokud vykouříte více jak 20 cigaret denně, kapacita by měla být od 3000 mAh a více
Žhavení vybírejte podle toho, jak kouříte:
·         Jestli potahujete kouř přímo do plic, je vhodné mít žhavící část s odporem okolo 0,5 Ω
·         Jestliže ale potahujete nejdříve do úst a potom do plic, je vhodné mít žhavící část s odporem 1 Ω a více
Náplň je také velmi důležitá, především proto, že mohou a nemusí obsahovat nikotin. Můžete sehnat liquid s 18 mg/ml nikotinu nebo i mnohem menší. Na našem trhu můžete ovšem sehnat i třeba liquidy s příchutí jahody (jakéhokoliv ovoce), čokolády, mentolu, tabáku nebo i lékořici.
Elektronická cigareta bude Váš denní pomocník, proto byste si měli rozmyslet, jak by měla vypadat. Vzhled ale vybírejte až po tom, co budete rozhodnutí ohledně baterie, žhavení a náplně.
Vhodná cigareta je pro každého z nás jiná. Někdo v životě neměl elektronickou, a tak si není jistý při výběru v takovém množství vzhledů a funkcí, které nabízí dostupný trh.
Jedna z mnoha otázek při výběru e-cigarety je: „CO OD ELEKTRONICKÉ CIGATERY VLASTNĚ POŽADUJEME?“
Elektronická cigareta MTL – Je to model, která se vzhledem a funkčností podobá normální cigaretě. Jde tu především o styl kouření, tedy natáhnout do úst a následně do plic.
Více funkcí e-cigarety MTL – Pokud již používáte e-cigaretu delší dobu a chtěli byste více funkcí nebo třeba jen lepší baterii. Stačí se podívat po modelech ELEAF BASAL nebo ASPIRE X30 ROVER.
Kouř do plic DL- Jestli jste zastáncem vapování, anebo chcete jen tento styl vyzkoušet, mohl by se vám hodit model ELEAF IJUST ECM, ELEAF IJUST 3, anebo je tu alternativa SMOKE STICK PRINCE.
Více funkcí DL- Nejprodávanějším modelem v České republice je ELEAF ISTICK PICO 75. Je to model, který má nižší cenu, ale neubírá tím na kvalitě výrobku. Pokud hodláte zkusit jiného výrobce, je na výběr SMOK AL 85.
 kouření ženy
Sice podle nejnovějších testů e-cigaret ve Francii je i tato verze cigaret škodlivá, jsou prý ještě mnohem škodlivější, ale to už je pouze na Vás. Pokud jste kuřák, který bez cigarety nevydrží a nic mu nepomáhá, zkuste zvolit to, co bude pro Vás nejlepší.